Объявление снято с публикации
6 липня 2020

Ваги кранові XZ1-RF

Дніпро | Додано: 11 липня 2019, номер: 23863
  Ваги електронні кранові XZ1-RF від Підйомні Технології (Україна) на 10 тонн зважують вантажі з допомогою будь-яких підйомних пристроїв і незамінні на виробничих, металлобазових, сільськогосподарських та інших складських приміщеннях.
  Ваги виконані з якісного алюмінієвого сплаву, з яскравим світлодіодним дисплеєм і висотою відображаються знаків 25 мм, управляються пультом дистанційного керування, який охоплює відстань до 100 метрів.
  Пульт управління з'єднується з комп'ютером через USB-порт, відображаючи результати зважування на вагах, пульті, комп'ютері (програмне забезпечення є в комплектації). Харчування пульта відбувається за допомогою USB-роз'єму до комп'ютера (USB передбачений в комплекті) або ж за допомогою літієвий акумулятор з USB-роз'ємом 3,7 В / 2000mAh (немає в комплекті).
  За точність вимірів при зважуванні відповідає вбудований тензодатчик. Автономну роботу ваг до 50 годин забезпечує акумуляторна батарея, заряд якої контролюється спеціальним індикатором.
  Додатково для зручності користування вагами виробником передбачені вбудовані календар і годинник, зрозумілий і простий інтерфейс, можливість збереження даних до 2000 зважувань, звітність по найменуванню, клієнту, датою за певний період плюс функції підсумовування, утримання ваги, тарування прямо з пульта, автоматична установка нуля, звукове сповіщення при перевантаженні.
  Ваги відповідають ГОСТу ДСТУ EN 45501: 2007.
  Компанія пропонує гарантію на 12 місяців (гарантійне та післягарантійне обслуговування).
  ▪ Детальніше: https://lifting-tech.com.ua/vesyi-kranovyie-xz1-rf/
  Коментарі 0
  Коментарі до цього оголошення закрито