Як вирощують овочі та фрукти незвичної форми

Як вирощують овочі та фрукти незвичної форми

Як вирощують овочі та фрукти незвичної форми

Квадратні кавуни, гарбуз-череп, груші в «тілі» Будди: за допомогою спеціальних пристроїв овочі та фрукти можуть отримувати такі незвичні форми.

Фрукти та овочі вже самі по собі гарна їжа. Але діти не згодні. Вони б їх їли набагато більше та з більшим задоволенням, якби ті мали веселішу форму.

Зачекайте! Але ж це можливо! Що це? Череп, серце, маленькі груші у формі Будди, квадратні кавуни, гарбуз с лицем Дональда Трампа. Спеціальні форми для незвичного вирощування овочів та фруктів нехтують природою і дозволяють вирощувати у вашому власному саду кавуни та гарбузи таких веселих конфігурацій.

Якщо ви хочете виростити кавуни чи огірки у формі серця або гарбузи у формі Франкенштейна, спеціальні пристрої допоможуть зробити ваш сад унікальним і страшним. А ваші сусіди подумають, що ви експериментуєте з якоюсь божевільною наукою.

Але пояснення набагато простіше, увесь фокус у спеціальних прес-формах.

Це працює дуже просто — коли фрукти та овочі тільки починають рости, ви просто кладете їх у ці прес-форми, і вони будуть рости у заданій формі. Коли ти про це думаєш, то здаєшся собі дійсно божевільним вченим, оскільки ніби перекручуєш хід природи.

Фруктові форми поставляються в різних варіантах: це може бути череп ($79.95), серце ($31.99), кубічні форми для квадратних кавунів ($36.98), форми з обличчям Дональда Трампа чи Франкенштейна для веселих гарбузів, форми для груш у вигляді Будди ($4.26), форми для вирощування огірків у вигляді зірки чи серця ($29.99) та багато інших варіантів. Ціни наведені для сайту Amazon, але більше дешеві аналоги таких форм можна придбати на китайському AliExpress.

Такі форми зроблені з високоякісного полікарбонату, а для міцного закріплення плоду всередині, поки він там росте, використовуються гайки та болти по периметру форми. Кожна така форма може бути використана для вирощування різних овочів чи фруктів, все залежить від вашої фантазії.

Невеличкий фільм ознайомить вас з процесом вирощування овочів та фруктів незвичної форми.

Назад в блог Следующая запись