Агроновини на Selo.ua

На сайті Бібліотеки Конгресу США опубліковані кілька унікальних кольорових фотографій, зроблених в Україні у 1905 році. Це частина колекції робіт фотографа Сергія Прокудіна-Горського.

Читать дальше

Український агробізнес активно зростає та інвестує у розвиток. Але разом з інвестиціями зростають і ризики. Не всьому можна запобігти, але збитки можуть бути компенсовані за рахунок страхування бізнесу.

Читать дальше

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня 2019 року на території КП «Черкаський аеропорт» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 168).

Читать дальше

Основне виробництво кролятини в Україні відбувається в приватних господарствах, але на Черкащині вже діють кролеферми нового типу, що працюють як замкнуті комплекси.

Читать дальше

Якщо дохід від вирощування салату в теплиці в 23 рази перевищує дохід на тій же площі від пшениці, вирощування помідорів — у 25 разів, то мікрозелені – у 4000 разів.

 

Читать дальше

Найприбутковішою із основних культур у 2018 році виявилася кукурудза, але в поточному році її врожайність порівняно з 2018 роком знизиться на 6%.  

Читать дальше

Канадські вчені поставили експеримент в рамках пошуку альтернативи хімічної фумігації садів і отримали цікаві результати

Читать дальше

Якраз до посівної кампанії 2019 на український ринок виходять нові моделі тракторів від провідного індійського виробника - компанії Mahindra. Це прямі конкуренти МТЗ-892.

Читать дальше

Категорії
Теги
виставка аналітика картопля земля зелень трактор овочі ягоди кукурудза помідор Китай сад імпорт робот пшениця комбайн експорт електротрактор яблука горіхи сільгосптехніка державна підтримка агрострахування OGGUN вертоліт біогумус fendt космос зерно баклажани Фундук Хрущ гелікоптер веpмікомпоcт Канада часник латук ЗЗР GRoW біодобpива квіти шахрайство NASA цибуля MetoMotion пітайя освіта Veggie горох птахи томати пітахайя пелети Агроінком Укрсельхозмаш гібриди мед полуниця гранули ProStorExpo оренда Sampo Rosenlew озимі ecoRobotix спельта лохина csp город морква ЄС фрукти буряни Agroexpo ягідництво перець Євростат Агровесна ячмінь мясо Iron Ox ІнтерАГРО claas спаржа Держгеокадастр навчання салат агропорт агроробот електропрополка metitron квасоля агротехнології Mahindra хурма памятник XPower міскант буряк BlockChain садівництво аеропоніка зізіфус минитрактор форум мораторій броколі фумігація теплиці гранат ДТЗ корова насіння капуста мікрозелень бджільництво фізаліс мінітрактор ВРХ селера кролівництво CleBer пепіно хробаки ферма УЗА огірки Мінагрополітики agroshow A3 TECH Ukraine Yamaha верміферма моніторинг землі Укрзалізниця