Агроновости на Selo.ua

На сайті Бібліотеки Конгресу США опубліковані кілька унікальних кольорових фотографій, зроблених в Україні у 1905 році. Це частина колекції робіт фотографа Сергія Прокудіна-Горського.

Читать дальше

Український агробізнес активно зростає та інвестує у розвиток. Але разом з інвестиціями зростають і ризики. Не всьому можна запобігти, але збитки можуть бути компенсовані за рахунок страхування бізнесу.

Читать дальше

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня 2019 року на території КП «Черкаський аеропорт» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 168).

Читать дальше

Основне виробництво кролятини в Україні відбувається в приватних господарствах, але на Черкащині вже діють кролеферми нового типу, що працюють як замкнуті комплекси.

Читать дальше

Якщо дохід від вирощування салату в теплиці в 23 рази перевищує дохід на тій же площі від пшениці, вирощування помідорів — у 25 разів, то мікрозелені – у 4000 разів.

Читать дальше

Найприбутковішою із основних культур у 2018 році виявилася кукурудза, але в поточному році її врожайність порівняно з 2018 роком знизиться на 6%.   

Читать дальше

Канадські вчені поставили експеримент в рамках пошуку альтернативи хімічної фумігації садів і отримали цікаві результати

Читать дальше

Якраз до посівної кампанії 2019 на український ринок виходять нові моделі тракторів від провідного індійського виробника - компанії Mahindra. Це прямі конкуренти МТЗ-892.

Читать дальше

Категории
Теги
виставка аналітика земля зелень трактор картопля овочі ягоди робот комбайн пшениця експорт електротрактор яблука сільгосптехніка горіхи кукурудза Китай помідор імпорт сад томати пітахайя пелети Агроінком Veggie горох птахи мед полуниця гранули ProStorExpo Укрсельхозмаш гібриди спельта лохина csp город оренда Sampo Rosenlew озимі ecoRobotix Agroexpo ягідництво морква ЄС фрукти буряни Iron Ox ІнтерАГРО claas перець Євростат Агровесна ячмінь мясо агроробот електропрополка metitron спаржа Держгеокадастр навчання салат агропорт хурма памятник XPower міскант квасоля агротехнології Mahindra зізіфус минитрактор форум мораторій буряк BlockChain садівництво аеропоніка гранат ДТЗ корова насіння броколі фумігація теплиці фізаліс мінітрактор ВРХ капуста мікрозелень бджільництво пепіно хробаки ферма УЗА селера кролівництво CleBer Yamaha верміферма моніторинг землі Укрзалізниця огірки Мінагрополітики agroshow A3 TECH Ukraine вертоліт біогумус fendt космос зерно державна підтримка агрострахування OGGUN гелікоптер веpмікомпоcт Канада часник баклажани Фундук Хрущ GRoW біодобpива квіти шахрайство латук ЗЗР MetoMotion пітайя освіта NASA цибуля