Міська ферма вирощує зелень в транспортних контейнерах прямо на парковці

Міська ферма в Брукліні

Міська ферма в Брукліні

Міська ферма з Брукліна прагне залучити до роботи молодь і цілком справляється з цим завданням.

За останні кілька років так звані «міські» ферми набирають популярність в США. Маючи обмежену площу в великих мегаполісах, криті міські ферми проте дають можливість виробляти свіжі продукти для місцевих магазинів та ресторанів.

Компанія Square Roots з Брукліну, Нью-Йорк, є однією з таких ферм майбутнього і розташовується на території колишньої фабрики. Одне із завдань підприємства — запропонувати молодим людям кар'єру в міському сільському господарстві.

«Середній вік американського фермера — 58 років», — зазначає Карстен Чень з Square Roots. — «Оскільки все більше молодих людей живе в містах, ми зайнялися рослинництвом в мегаполісі, пристосувавши для цього транспортні контейнери. І поки ми задоволені результатом. Сучасна молодь — дуже грамотна з точки зору технологій, так що їх навчання не становить труднощів. В плюс нам грає і зростання попиту на здорові продукти місцевого виробництва. Так що ми знайшли ідеальний варіант! В результаті, середній вік наших фермерів становить всього 24 роки».

Міська ферма в Брукліні

Міська ферма в Брукліні

Продукція вирощується в транспортувальних контейнерах, які оснащені клімат-контролем та іншими новітніми приладами для вертикального землеробства. Всі операції контролюються з офісу компанії з видом на парковку, де, власне, і розміщено десять контейнерів-теплиць.

«Вирощування зелені в контейнерах вимагає менше початкового капіталу для створення і обслуговування цього бізнесу», — пояснює Чень. — «Такі теплиці легко модернізувати і переміщати, якщо це потрібно. Крім того, дуже просто розширити ферму. Замість того, щоб реконструювати або будувати будівлі-об'єкти, ми просто додаємо ще один контейнер і модернізуємо його.

Тут, на парковці біля нас багато місця для горизонтального росту. На даному етапі нам недоцільно нагромаджувати контейнери один на одного через необхідність підніматися і опускатися по сходах з продуктами». За даними компанії, кожен транспортний контейнер дає від 23 до 32 кілограмів екологічно чистої продукції в тиждень. Виробництво здійснюється методом гідропоніки — один контейнер вимагає від 30 до 40 літрів води в день.

Компанія спеціалізується на кулінарних травах, причому, кожен контейнер має свою спеціалізацію. Збір врожаю відбувається раз на чотири-шість тижнів в залежності від різновиду трав. Таким чином, компанія збирає готовий до продажу врожай два рази на тиждень.

Продукти упаковують всередині контейнера, а потім доставляють в місцеві магазини на велосипедах.

Міська ферма в Брукліні

Міська ферма в Брукліні

Чень відзначає, що вирощування більш енергоємних товарів, таких як томати і дрібні коренеплоди, на даному етапі економічно не оправдані, але в подальшому можна буде розглянути і цей варіант: «Крім листової зелені і трав, зараз дуже складно вирощувати інші культури в нашому форматі, щоб це було економічно вигідно. Однак технології з кожним роком удосконалюються, надаючи все більше можливостей для масштабування і зниження витрат. Крім того, ми хочемо витримати баланс кількості врожаю з його якістю».

Що стосується питання про те, чи є міське землеробство загрозою для традиційного, Чень відповів, що ці напрямки не є взаємовиключними і можуть працювати пліч-о-пліч. «Ми не розглядаємо конкуренцію між традиційним наземним і міським вертикальним землеробством. У всіх виробників одна і та ж мета — постачати споживачам найсвіжішу і якісну продукцію. Ми вважаємо, що вертикальне сільське господарство може працювати в тандемі з традиційним сільським господарством на благо споживачів».

Джерело

Назад в блог Следующая запись