У Києві розпочала свою роботу виставка АГРО-2019

У Києві розпочала свою роботу виставка АГРО-2019

У Києві розпочала свою роботу виставка АГРО-2019

4 червня у Києві розпочала свою роботу виставка АГРО-2019.

Найбільша та найстаріша аграрна виставка України традиційно розташувалася в національному комплексі «Експо-центр України» (колишня ВДНГ). Цього року виставка зібрала понад 1300 учасників з 17 країн, які представляють геть усе, що потрібно сільгоспвиробнику в його роботі: добрива, ЗЗР, ветеринарні препарати, елітний посівний матеріал, устаткування для сушіння та збирання зерна, обладнання для тваринництва та бджолярства, технології виробництва пального з біомаси, тощо. Та найбільші площі займають експозиції сільгосптехніки де можна обрати машини для різноманітних робіт для будь-якого господарства – від невеликого фермерського до великої агрокомпанії.


Всього експозиція займає 3.5 га, а відвідає виставку за очікуванням організаторів 83 тис. фахівців з сільського господарства з усіх куточків України. Офіційним спонсором АГРО-2019 стала провідна міжнародна селекційна та агрохімічна компанія Corteva Agriscience, що виникла нещодавно в наслідок злиття сільськогосподарських підрозділів Dow та DuPont.

Насиченою стане і ділова програма виставки: панельні дискусії, форуми та круглі столи, за участі провідних посадовців Мінагрополітики та очільників найбільших громадських організацій АПК, семінари інститутів НААН України та провідних фірм де будуть представлені найсучасніші технології АПК та останні здобутки вітчизняної та закордонної селекції. Майже цілий день займуть організовані торгово-промисловою палатою ділові форуми на яких українські аграрії зможуть зустрітися з потенційними бізнес-партнерами з ЄС, Китаю та Африки.

Цього року в рамках АГРО-2019 відбудуться 12 спеціалізованих виставок:
ExpoAgroTech – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;
Біопаливо – відновлювальні джерела енергії;
Hi-Tech Агро – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;
Organic – органічні продукти, засоби і технології;
Animal EX – свійські тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;
Еквісвіт – виставка конярства та кінного спорту;
FishExpo – рибне господарство і рибальство;
Agro Build-Expo – будівництво: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;
Агро-транспорт і логістика – забезпечення транспортування і зберігання продукції;
EcoHouse – демонстрація переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій;
Сучасний Фермер – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників;
Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці.

Також один з заходів буде присвячений точному землеробству. І традиційно в рамках виставки пройдуть аукціон племінних тварин і тематичний фестиваль закладів харчування і виробників ексклюзивних продуктів Agro Food Fest. Традиційно в виставці беруть участь провідні аграрні видання в тому числі SELO.ua. Ласкаво просимо на АГРО-2019. Виставка триватиме до 7 червня включно. Церемонію урочистого відкриття АГРО-2019 можна дивитись на сторінці організаторів у фейсбук.

Назад в блог Следующая запись