В Україні створили роботизований город FarmBot

В Україні створили роботизований город

В Україні створили роботизований город

Українська Група компаній Drone.UA, яка відома своїми рішеннями в галузі безпілотних технологій, в тому числі для сільського господарства, здивувала своїм новим продуктом. Це робот-садівник FarmBot, здатний вирощувати різноманітні культури в повністю автоматичному режимі.

Фактично FarmBot — це інструмент точного землеробства, що складається з декартової машини для координатного робота. Він являє собою металевий каркас з рейками, обладнаний роботом зі змінними насадками для посадки насіння, поливу та видалення бур'янів. Пластикові деталі надруковані на 3D принтері, а сам робот оснащений вбудованим мікропроцесором.

Платформа може вирощувати більш ніж 30 культур, цілодобово працювати на відкритому повітрі і в закритих приміщеннях, використовуючи власну автономну систему освітлення. Налаштувавши її один раз, ви можете не турбується аж до моменту збору врожаю.

Свіжі продукти

FarmBot здатний вирощувати більше 30 різних культур, включаючи картоплю, горох, гарбуз, артишоки і мангольд на площі 2,9×1,4 метра з максимальною висотою рослини 0,5 метра

Екологія

FarmBot виробляє на 25% менше викидів вуглекислого газу, ніж стандартне виробництво продуктів харчування

Проста інтеграція

Один пристрій FarmBot може безперервно вирощувати все овочі або фрукти для потреб однієї людини не беручи до уваги зовнішні природні чинники у відкритому чи закритому приміщенні у вас вдома, на роботі, на міському даху або в невеликій теплиці

Експерименти і модифікації

FarmBot — це фермерська платформа, яку можна модифікувати і доповнювати для задоволення ваших унікальних потреб, від підключення системи до дощового стоку до установки сонячних батарей.

Працездатність

На відміну від людини, FarmBot ніколи не втомлюється, не вимагає перерв і не потребує сонячного світла, для відстеження своїх дій

Наш — український

Для максимальної доступності Farmbot зроблено з використанням максимально можливої кількості українських комплектуючих.

UserFriendly interface

Додаток FarmBot можна завантажити на будь-який комп'ютер, планшет або смартфон, що дає можливість керувати своєю фермою з будь-якого місця в будь-який час. Простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не вимагає кодування, дозволяє з легкістю налаштувати роботу по вашим перевагам і зберігти результати.

Повернення інвестицій

Вирощуючи культури за допомогою платформи Farmbot ви економите на більшості процесів (залежить від вашого способу життя). Овочі, вирощені за допомогою Farmbot, значно дешевше аналогічних в продуктових магазинах. Період окупності залежить від модифікації платформи і вирощуваних культур, а саме від 6 місяців до 2 років.

Для забезпечення автономності і безперебійної роботи Farmbot буде потрібно всього 4 речі: змонтувати інсталяційний каркас, підключити воду, електрику і wifi. Зазвичай для установки і підключення різних модифікацій буде потрібно більше часу — але немає нічого неможливого.

Комплектуючі пристрої

Компанія DroneUA використовує компоненти найвищої якості. Все зроблено з алюмінію, нержавіючої сталі і стійкої до ультрафіолетового випромінювання ABS. Ваш FarmBot прослужить довгі роки в зовнішніх умовах.

Програмне забезпечення

Для роботи та налаштування FarmBot використовує веб-інтерфейс, який дозволяє контролювати платформу і підтримує багато популярних пристроїв. Веб-додаток має можливість налаштування різних вихідних даних, включаючи воду, добрива і пестициди, інтервал висаджування насіння і фактори навколишнього середовища, в тому числі грунту і погодних умов, на підставі показань датчиків, розташування і пори року. Він також здатний створювати і планувати послідовності шляхом об'єднання і змін основних операцій. Програмне забезпечення також може маніпулювати карти даних, в режимі реального часу і протоколювання доступу до відкритих данихзаводу в базі даних OpenFarm.

Налаштування

Простий інтуїтивно зрозумілий редактор не вимагає знань коду або окремої мови програмування, дозволяє з легкістю налаштувати роботу Farmbot під ваші потреби.

Можливості

Farmbot може виконувати практично всі процеси до безпосередньо — збору врожаю, включаючи посів, механічну боротьбу з бур'янами і полив. Вимірює всі необхідні дані для забезпечення здорового життєвого циклу зростання культури за допомогою датчиків. Виконує різні завдання, автоматично підключаючи необхідні інструменти до універсального кріплення, включаючи інжектор насіння, поливальну насадку і інструмент для знищення бур'янів.

Де купити

Роботизований город Farmbot вже зараз можна купити на сайті РОЗЕТКА за 74570 гривень. Розробники також обіцяють невдовзі розпочати продаж автоматичних систем гідропоніки українського виробництва.

Справка: DroneUA — це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA — дистриб'ютор комерційних і промислових рішень компанії DJI і Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також в сферах геодезії і топографії.

Основними напрямками роботи Drone.UA є, розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології Drone.UA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.

Група компаній Drone.UA входить в ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.

Назад в блог Следующая запись