Вчені навчилися виробляти їжу та навіть алкоголь з повітря

Вчені навчилися виробляти їжу та навіть алкоголь з повітря
Вчені навчилися виробляти їжу та навіть алкоголь з повітря

Фінський стартап Solar Foods створив джерело білка, для якого не потрібно сільське господарство. Адже вони навчились виробляти їжу без рослин або тварин: з повітря та електрики.

Компанія базується в Центрі технічних досліджень Фінляндії і Технологічному університеті Лаппеенранта (LUT).

Для створення замінника протеїну спочатку розділяють молекули водяного пару на водень і кисень, використовуючи відновлювану енергію. Потім водень поєднують з вуглекислим газом і додають калій, натрій та інші поживні речовини. Пізніше суміш ферментують спеціальні бактерії, отримані з ґрунту — в результаті виходить речовина, насичена білками, жирами і вуглеводами, пояснює BBC.

Вчені навчились виробляти їжу з повітря

Вчені навчились виробляти їжу з повітря

Ідея створення протеїну з повітря була навіяна космічною програмою NASA. Зараз стартап бере участь в програмі Європейського космічного агентства Business Incubation Program. Мета цієї співпраці — придумати спосіб для виробництва продуктів харчування в космосі.

Дослідники з Solar Foods порівнюють виробництво Solein з використанням дріжджів і кисломолочних бактерій. Компанія також використовує у виробництві поновлювану електроенергію.

Solar Foods вже виробляє харчовий порошок під назвою Solein з високим вмістом білка, який виглядає і має смак пшеничного борошна. Цей порошок містить 50-60% білка, решта — жири (5-10%) і вуглеводи (20-25%).

У компанії вважають, що один кілограм такого порошку може забезпечити 7-10 людям їх добову норму білка. Solein можна вживати в їжу трьома способами: як білкову добавку, наприклад, до хліба; як інгредієнт для вегетаріанських продуктів; або як джерело амінокислот, необхідних для створення штучних м'ясних продуктів. Коштувати такий порошок може від $8 до $11 за кілограм.

У листопаді 2018 року компанія відкрила фабрику в Ґельсінкі.

В 2021 році заплановано будівництво першого заводу з виробництва «повітряної їжі», де розробники планують почати масове виробництво продукту та постачати його до магазинів.

Використання такої технології дозволить вирішити питання негативного впливу сільського господарства на довкілля і дасть можливість виробляти продукти харчування там, де традиційні технології не працюють.

Алкоголь з повітря

Алкоголь з повітря

На іншому континенті, в США стартап Air Co вже виготовляє високоякісні спирти для виробництва алкоголю, теж використовуючи водень. Спочатку воду розкладають на кисень і водень, а потім водень поєднують з вуглекислим газом, отримуючи спирт і воду.

Вартість напою поки що у кілька разів вища за алкоголь, виготовлений традиційним способом. Адже $65 за пляшку може бути не по кишені навіть найбільш відданим учасникам екологічного руху. Але такий алкоголь зменшує парниковий ефект, бо для виробництва однієї пляшки потрібно стільки вуглекислого газу, скільки можуть поглинути вісім дерев.

Крім алкоголю, компанія планує виготовляти парфуми та різноманітні засоби для чищення.

Назад в блог Следующая запись