Протруювач камерний стаціонарний ПКС-20 ПТ + роздільна подача

доставка з м.Львів | Додано: 5 травня 2020, номер: 48434
  • Стан: Нове 
  • Рік випуску: 2021 р.
Протруювач ПКС-20 ПТ призначений для протруювання насіння зернових, бобових та олійних культур водними розчинами або суспензіями фунгіцидів в цехах по підготовці насіння або насіннєвих пунктах підприємств агропромислового комплексу.
Управління роботою протруювача і його механізмів здійснюється з пульта управління. Протруювач встановлюється в технологічну лінію. Особливість протруювача в тому, що він може працювати з багатокомпонентними, більш в’язкими робочими розчинами, завдяки перистальтичному насосу-дозатору. Обладнаний низькообертовим лопатковим шнеком з поліуретановими накладками для роботи із схильними до травмування культурами. Легке очищення протруювача завдяки швидкому демонтажу камери протруювання і лопаткового шнека. Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті. Основними перевагами пристрою є: висока точність дозування заданої норми при роботі як і з звичайними так і з багатокомпонентними робочими розчинами, легка зміна роботи подачі за допомогою кнопочних перемикачів з фіксацією результату на спеціальному дисплеї, відсутність самовиливу залишків розчину при зупинці процесу протруювання, при необхідності - можливість повернення залишків розчину з елементів гідравлічної лінії в основний бак. На протруювачі встановлений частотник, який дозволяє змінювати оберти шнека.
Машина, працюючи в автоматичному режимі. контролює реальну в часі вагу насіння із заданим часовим періодом перевірки та при необхідності змінює подачу розчину протруйника.
Зв'яжіться з автором оголошення
Віталій
Коментарі 0
Щоб опублікувати свій коментар, Ви повинні зареєструватися чи ввійти.

Інші схожі оголошення
16 квітня Клапан-дозатор растариватель биг-бэгов Пика 180 доставка з м.Оріхів    

Різна техніка для післязбиральної обробки

доставка з м.Оріхів
1 200 грн
16 квітня Протруювач насіння шнековий ПНШ-3 «Фермер» П доставка з м.Львів

Різна техніка для післязбиральної обробки

доставка з м.Львів
40 800 грн Торг
16 квітня Протруювач камерний ПК-20-02 «Супер» П доставка з м.Львів    

Різна техніка для післязбиральної обробки

доставка з м.Львів
243 000 грн
Договірна
Віталій
приватна особа
на сайті з 17 червня 2018
Всі оголошення автора
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
109 переглядів оголошення
0 сьогодні
Переглянути статистику