МТЗ поставить в Україну близько 5 тисяч тракторів

МТЗ поставить в Україну близько 5 тисяч тракторів
МТЗ поставить в Україну близько 5 тисяч тракторів

Близько 5 тис. тракторів і тракторокомплектів різних модифікацій планує поставити Мінський тракторний завод в Україну в 2020 році. Про це повідомили на підприємстві за підсумками форуму та виставки в Україні.

Як зазначається, на виставці в Житомирі було представлено сім моделей тракторів BELARUS.

«У цьому році зріс попит на техніку покращеної комплектації. Наприклад, BELARUS 1523ВТ1 — модель більш високої комфортності: ізотермічне скло, клімат-контроль, збільшений рівень звукоізоляції в кабіні пілота, сидіння, обладнане пневмопідвіскою, і так зване „тропічне виконання“ (трактор може працювати при температурі до плюс 50)», — уточнили на заводі.

До речі, ще з 1953 року аналогічні МТЗ трактори збираються в Дніпропетровську, а з початку 70-х минулого сторіччя український Південмаш випускає модернізовані трактори під власною маркою ЮМЗ (ПМЗ). Але цьогоріч Південмаш замовив тракторокомплекти у Мінську, що може сигналізувати про припинення власного виробництва українських тракторів.

Для довідки: «Мінський тракторний завод» — один з найбільших виробників сільськогосподарської техніки в світі. До складу холдингу крім МТЗ входить 9 підприємств, створено 26 складальних виробництв за кордоном. На виробництві працюють понад 17 тис. чоловік, продукція МТЗ представлена ​​на ринках більш ніж 60 держав.

Джерело

Назад в блог