В Японії суп рамен почали використовувати як паливо

В Японії суп рамен почали використовувати як паливо

В Японії суп рамен почали використовувати як паливо

В Японії представили новий спосіб зниження викидів шкідливих речовин. Для цього компанія Nishida Shoun почала використовувати біопаливо із залишків рамена.

Президент транспортної фірми Масума Нісіда придумав спосіб використання біопалива для вантажівок — він частково складається із залишків бульйону супу рамен. Для цього дослідники змішують жир з рамена з паливом з відходів рослинного масла.
Кілька вантажівок компанії вже працюють на такому паливі, до вересня на нього планують перевести всі 170 автомобілів Nishida Shoun. У компанії відзначають, що це ефективна альтернатива нафтовому дизельному паливу і ще один спосіб зниження впливу людини на клімат.
Нісіда розробив пристрій для відділення бульйону, яке можна розмістити на кухнях ресторанів, де подають рамен. Дослідник також придумав спосіб видалення деяких елементів в процесі переробки, щоб його можна було змішувати з біодизельним паливом, виготовленим з відпрацьованого кулінарного жиру.
Зараз компанія закуповує залишки рамена приблизно у 2 тис. ресторанів і використовує його для виробництва близько 3 тис. літрів палива в день на своєму заводі.
«Спочатку у мене не було ніяких знань в області хімії, все йшло методом проб і помилок. Але моя розробка побачила світ в той момент, коли екологічні питання стають великою проблемою», — зазначив Нісіда.
             

Джерело    

Назад в блог Следующая запись