З 16 по 19 травня в Черкасах пройде III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine 2019

З 16 по 19 травня в Черкасах пройде III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine 2019

З 16 по 19 травня в Черкасах пройде III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine 2019

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня 2019 року на території КП «Черкаський аеропорт» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 168).

AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Щорічно на виставці AGROSHOW Ukraine у роботі на полі демонструється сільськогосподарська техніка, і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки. У роботі будуть показані зразки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

У програмі:

Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів

Агро-карнавал

Виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві

Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Учасники та партнери заходу зможуть взяти участь у гала-вечорі, де з’явиться можливість відпочити після насиченого дня та зав’язати корисні контакти в неформальній обстановці. У рамках заходу вони будуть нагородженні організаторами AGROSHOW Ukraine 2019 та партнерами експо-фесту у різних номінаціях.

Запрошуємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019!

Більш детальну інформацію вам нададуть за телефонами:

+38 (068)485 83 86

+38 (0472) 500 065

agroshow.ua@gmail.com

www.agroshow.com.ua

Назад в блог Следующая запись