Сервіс пакетного імпорту оголошень

Якщо Ви маєте намір публікувати багато оголошень та періодично їх оновлювати всі одразу, то для Вас стане в нагоді наш сервіс автоматичного завантаження оголошень. Це зручно та суттєво економить час.

Щоб скористатися сервісом пакетного імпорту оголошень Вам необхідно зареєструватися на сайті SELO.ua та відкрити свій Магазин, від імені якого будуть публікуватися оголошення.

Після авторизації на сайті увійдіть в особистий розділ, виберіть вкладку Магазин, на сторінці керування виберіть вкладку Імпорт. Потім виберіть категорію оголошень і, якщо Ви вперше це робите, завантажте та збережіть десь у себе наш шаблон (Скачать шаблон XML або Скачать шаблон CSV). У подальшому Ви можете використовувати цей шаблон для завантаження своїх оголошень на SELO.ua. Важливо знати, для різних розділів і підрозділів сайту шаблони різні. Потрібно використовувати шаблон, що відповідає Вашим пропозиціям. Якщо серед них є різні категорії, то оголошення необхідно завантажувати у різних шаблонах.

Джерелом імпорту може бути як файл, створений на базі нашого шаблону, так і посилання на такий файл на Вашому сайті.

Це безкоштовна послуга. З питань використання сервісу автоматичного завантаження оголошень звертайтеся, будь ласка, до відділу продажів сайту SELO.ua по e-mail support@selo.ua чи за номером телефону (068)7408058. Наші симпатичні менеджери оперативно відреагують на Вашу заявку і нададуть якомога більш детальну інформацію.