Як відкрити свій власний МАГАЗИН на сайті SELO.ua

МАГАЗИН на SELO.ua — це простий спосіб знайти нових покупців і збільшити продажі. Він підходить для будь-якого формату бізнесу: як компаніям, так і приватним підприємцям. Ви можете прикрасити сторінку Вашого Магазину логотипом компанії розміром 200х80 крапок, крім назви дати його опис, вказати місто і навіть точну адресу — ми нанесемо його на карту, телефон, skype, посилання на сайт і навіть на Ваші сторінки в соціальних мережах. Нижче зразок Магазину. Усі зареєстровані магазини можна переглянути за посиланням.

Як відкрити свій власний МАГАЗИН на сайті SELO.ua

Як відкрити свій власний МАГАЗИН на сайті SELO.ua

Як відкрити свій МАГАЗИН на SELO.ua?

1. Зареєструйтеся на сайті SELO.ua або увійдіть під своїм ім'ям, якщо Ви вже зареєструвалися раніше (Увійдіть або Зареєструйтеся — посилання справа вгорі сайту). Це забере у Вас пару хвилин, потрібно лише вказати свою електронну адресу та придумати пароль. Не переживайте, якщо забудете свій пароль, в будь-який момент ми його Вам нагадаємо. Для дотримання формальностей ми просимо Вас поставити пташку перед сполученням «Я погоджуюся з правилами використання сервісу, а також з передачею та обробкою моїх даних».

2. Для завершення реєстрації Вам потрібно у своїй пошті знайти лист з такою темою «Реєстрація на SELO.ua», ми намагаємося відправляти такі листи миттєво, але іноді це може зайняти кілька хвилин. Якщо раптом такого листа Ви не бачите в течці Вхідні, спробуйте знайти його в течці Спам — деякі поштові сервіси занадто жорстокі. В цьому листі Вам потрібно буде перейти по посиланню, яке ми Вам відправили, на цьому Ваша реєстрація на SELO.ua завершена. Вітаємо!

3. Якщо Ви вже зареєструвалися і увійшли на сайт зі своєю електронною адресою та паролем, то вгорі праворуч в самому лівому меню з сірим силуетом чоловічка Ви можете відкрити меню і вибрати посилання Налаштування (або перейти по швидкому посіланню SELO.ua/cabinet/settings). Це Ваш особистий розділ, де Ви можете працювати зі своїми оголошеннями, з обраними оголошеннями, вести переписку з іншими учасниками торгів на SELO.ua, а також Відкрити свій магазин — в меню справа.

4. Залишилося наповнити Ваш МАГАЗИН товарами, а ми зробимо все можливе, щоб Ви продавали все швидко і вигідно.

Відкрити Магазин

Інші питання з цього розділу