Боротися з бур'янами електрикою - таке теж можливо!

Боротися з бур'янами електрикою — таке теж можливо!

Боротися з бур'янами електрикою — таке теж можливо!

З наступного року європейським аграріям запропонують новий «гаджет» XPower для боротьби з бур'янами, зневоднення бадилля картоплі та для спеціальних видів обробки винограду та дерев. Дві компанії CNHi і Zasso об'єдналися для створення прогресивного обладнання, яке дозволило б аграріям виконувати ряд важливих робіт без використання агрохімії.

Так, в якості заміни гербіцидів і десикантів вони пропонують навісний електро-блок на трактор, здатний впливати на рослини за допомогою електрики.

Як стверджують розробники, ноу-хау стане в нагоді тим, хто хоче провести «електропрополку» бур'янів і прискорити висихання, наприклад, картоплі для збору врожаю.

Розробники вважають, що таке обладнання буде затребуване в Європі, де зараз дуже актуальні альтернативи хімічним засобам захисту рослин. А прополку електрикою можна назвати більш щадним варіантом. Продажі агрегату намічені вже на 2019 рік.

Правда, як будуть відчувати себе мешканці грунтового мікробіома, отримавши хороший заряд струму, винахідники не розповідають, зазначивши, що інноваційні та природоохоронні технології слід впроваджувати в європейському сільському господарстві якомога швидше. Ну що ж, з нетерпінням чекаємо на XPower!

Джерело

Назад в блог Следующая запись