• Главная
  • Блог
  • FАО підтримає малих фермерів України насіннєвим матеріалом

FАО підтримає малих фермерів України насіннєвим матеріалом

02.03.2023
FАО підтримає малих фермерів України насіннєвим матеріалом

FАО підтримає малих фермерів України насіннєвим матеріалом

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН розпочинає збір заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях України, повідомила 1 березня пресслужба українського офісу FАО.

«Подати заявку на отримання підтримки в межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР). Кожен отримувач допомоги отримає 2000 кг насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 га землі. Залежно від регіону фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох», — вказується в повідомленні.

Як уточнюється, програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 га.

Планується, що загалом отримають підтримку 3 тис. малих фермерських господарств, які знаходяться в Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. «Кінцевий термін подання заявки – 10 березня», — додали у FАО.

Джерело

Комментарии: 0
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.