• Главная
  • Блог
  • Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 разом

Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 разом

04.02.2021 09:54
Запрошуємо на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня

Запрошуємо на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня

Українські Фермери неофіційно святкували День фермера впродовж 17 років, з дня прийняття Закону про фермерське господарство. Свято стало офіційним в 2020 році, але масштабно фермерська спільнота його не святкувала ніколи.

Розвиток фермерства та робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Аграрії України годують нашу націю.

Ми поважаємо важку працю кожного фермера та щиро вдячні!

Гарно попрацювавши увесь рік, Ви заслуговуєте на відпочинок та нагороди. Тому запрошуємо на AGROSHOW Ukraine 2021, де зберуться фермери з усієї України, щоб побачити та дізнатись про новинки в агро, отримати нагороди за сумлінну працю, знайти друзів-аграріїв з інших регіонів країни, поспілкуватись та гарно вперше відсвяткувати День Фермера!

AGROSHOW Ukraine – це місце, де щороку збираються партнери, провідні та нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів. Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Цього року AGROSHOW Ukraine представляє:

  • HELLO FUTURE – експозиція інновацій
  • Демо-площадка дронів
  • AUTOSHOW — новинки авто від економ-класу до елітних з можливістю тест-драйву пополю та асфальту
  • AGROSUN (експозиція альтернативної енергетики), де Ви ознайомитесь з новітніми технологіями, які допомагають заощадити кошти
  • Розважальні заходи для усієї родини та розіграші призів протягом 3 днів виставки

У 2021 році ми готуємо для Вас багато вражаючих та неймовірних заходів, щоб День Фермера залишився в пам’яті на увесь рік!

Для реєстрації участі в конкурсах та розіграші цінних призів переходьте на сайт та заповнюйте форму!  

 

Ну що, Ви з нами?

Контакти: www.agroshow.com.ua

тел..: +38 (067) 556 42 66

[email protected]