В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019

29.10.2019 09:21
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019

AgroComplex-2019 — це виставкова подія, яка включає ряд унікальних, ексклюзивних спецпроектів і спеціалізованих експозицій.

Що потрібно знати про виставку «АгроКомплекс 2019»:

 • АгроКомплекс – найкраще місце для підведення підсумків аграрного сезону. АгроКомплекс 2019 — це пульс світового прогресу у агропромисловій галузі, місце зустрічі лідерів ринку. В рамках виставки пройде понад 30 ділових заходів за участі українських та світових експертів.
 • На АгроКомплекс-2019 очікується більше 400 експонентів з понад 13 країн-учасниць, більше 18 000 відвідувачів з України та інших країн, Національна експозиція Німеччини, колективні експозиції Китаю та Туреччини, близько 30 ділових заходів.
 • Вперше серед учасників виставки буде розіграно 250 подарункових сертифікатів на суму понад 5 000 000 грн. Це знижки на техніку, насіння, аналітичне обладнання, мікродобрива. Розіграші будуть проводитись 29, 30 та 31 жовтня. Онлайн реєстрація на розіграші техніки буде проводитись окремо від інших видів матеріально-технічних ресурсів (МТР). Розіграші будуть проводитись щодня у період проведення виставки з 29 по 31 жовтня.
 • Вперше на червоній доріжці «Легенд вітчизняного машинобудування» будуть представлені машини, які виготовлені до 2008 року і до цього часу використовуються в полях. Ці машини будуть нагороджені пам’ятною відзнакою виставки — «Легенда вітчизняного машинобудування». Крім того наявність цих машин наочно продемонструє різницю між колишніми та сучасними технологіями виробництва техніки.
 • Конференція у режимі нон-стоп: «Сучасна агрохімія. Безмежні можливості та реальні ризики». Кожен спікер має 5 хвилин для доповіді з актуальних питань застосування агрохімії в рослинництві.
 • Вперше на виставці буде представлено 10 найкращих фінансових продуктів від банків та міжнародних фондів для аграрних підприємств різної величини.
 • Вдруге ІТ-Corner 2019 – спеціалізований майданчик цифрових технологій та smart-рішень для агробізнесу, який пройде в форматі open-space. Завдяки цьому, відвідувачі можуть повністю зануритися в світ агро-ІТ-технологій. А також, спільно з Миколаївським Національним Аграрним Університетом та компанією «Ландтех» готуємо унікальний дослідний проект «150 га цифрового поля майбутнього».
 • Вдруге спеціалізована експозиція біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі та міжнародний форум АgroEnergyDAY 2019. Головна ідея – сталий та енергоефективний агробізнес України.
 • Local to Global 2019 – спеціалізована бізнес-платформа, де виробники фермерської та крафтової продукції зможуть презентувати власну продукцію, знайти нових клієнтів, розширити ринки збуту, дізнатися про дієві інструменти масштабування бізнесу від провідних експертів галузі.
 • Акція «Зелений щит планети» Стань відвідувачем виставки і ти не тільки отримаєш масу корисної професійної інформації, а й зробиш свій вклад в боротьбу зі стихійними лихами, що так дошкуляють сільському господарству. На честь кожного відвідувача буде висаджене одне дерево. 20 000 відвідувачів — 20 000 дерев, або 2 гектари нових лісових насаджень. Кожен відвідувач виставки отримає наклейку «Я — учасник акції «Зелений щит планети». Стартуватиме акція з Київської області, Вишгородський район, с. Пирново, ДП «Вищедубечанське лісове господарство» і в наступні роки покриє набільш потребуючі області України.
 • Конкурс для агрономів «Я – найкращий фахівець». (визначення з зав’язаними очима насіння 40 сільськогосподарських культур. Переможець отримає цінний подарунок.
 • Масштабна рекламна кампанія. Понад 100 аграрних друкованих та інтернет-видань, біг-борди у Києві та регіонах, теле- та радіо-реклама, реклама у поїздах «Інтерсіті», e-mail розсилка по власній базі (47 000+ контактів), власний YouTube канал та фейсбук-сторінка AgroComplex/InterAgro (більше 8700 підписників).
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019
В Києві стартувала виставка AgroComplex-2019

У учасників виставки є унікальна можливість поділитися досягненнями та досвідом своїх компаній на майданчику АгроКомплекс-2019, провести семінар, презентацію або конференцію, адже виставка збирає під одним дахом 18 000 фахівців.
Організатор – лідер виставкового бізнесу України компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», яка проводить виставки вже 25 років. Проведено 40 агропромислових виставок. Власне архітектурне та дизайнерське бюро.

Виставка проходить з 29 по 31 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою м.Київ, Броварський пр-т, 15.

Наші кореспонденті вже працюють на виставці АгроКомплекс-2019.

Для тих, хто не може відвідати виставку, ми зробили великий фотозвіт на сторінці сайту SELO.ua у фейсбук.