Американці випустили найрозумніший у світі повністю електричний автономний трактор

Американська компанія Monarch Tractor презентувала перший у світі повністю безпілотний електричний трактор

Американська компанія Monarch Tractor презентувала перший у світі повністю безпілотний електричний трактор

Американська компанія Monarch Tractor презентувала перший у світі повністю безпілотний електричний трактор.  

Зокрема, цей трактор не потребує водія, може аналізувати дані про врожай і працювати з керуванням через смартфон.

Сьогодні фермери стикаються з численними проблемами, включаючи дефіцит робочої сили, наслідки кліматичних змін, проблеми безпеки, посилений контроль споживачів щодо якості, державні норми тощо. Компанія Monarch Tractor пропонує вирішити ці проблеми поєднанням електрифікації, автоматизації, машинного навчання та аналізу даних. За їх задумом це покращить роботу фермерів, підвищить продуктивність праці та безпеку, а також максимізує врожайність через скорочення накладних витрат та викидів.  

Компанія вже має декілька сотень замовлень від фермерів на свій унікальний трактор.    

                

Ключові особливості Monarch Tractor включають:
  • Поновлювані технології — традиційні дизельні трактори виробляють приблизно в 14 разів більше викидів, аніж середній автомобіль. Трактор Monarch на 100 відсотків електричний і має нульовий рівень вихлопних газів. Він також служить інструментом 3-в-1 для електрифікації: він працює не тільки як трактор, але з додатковим обладнанням виступає в ролі квадроцикла і має можливості працювати як потужний генератор у польових умовах.  
  • Водій необов'язковий — трактор Monarch може працювати з водієм або без нього. Компанія використовує найновіші автономні апаратні та програмні технології, щоб забезпечити водіння трактора та додаткові операції. Трактор може виконувати заздалегідь запрограмовані завдання без водія, а оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режими жестів, щоб трактор стежив за своїм водієм.
  • Безпрецедентна безпека — трактор Monarch оснащений функціями безпеки, включаючи запобігання нахилу та зіткненням, безпеку пристрою валу відбору потужності (ВВП) на основі комп'ютерного зору та камери на 360° для забезпечення безперебійної роботи, а працівників у безпеці вдень та вночі.
  • Глибоке навчання та зондування — трактор Monarch збирає та аналізує понад 240 ГБ даних про врожай щодня, коли працює в полі. Він може працювати як із сучасними знаряддями фермерів, так і з розумним знаряддям наступного покоління. Датчики та візуалізація обробляються для надання критичних даних, які можуть бути використані для коригування реалізації в реальному часі, а також довгострокових оцінок урожайності, поточних стадій росту та інших показників стану здоров'я рослин та культур. Використовуючи машинне навчання, трактор Monarch здатний переварити ці дані та забезпечити довгостроковий аналіз стану полів, покращуючи точність тим краще, чим довше він працює. Крім того, зібрані дані надійно зберігаються у хмарному сховищі компанії Monarch.  
  • Керування смартфоном — за допомогою смартфона або іншого персонального пристрою користувачі отримують повідомлення від трактора, оновлення поточних мікропогодних умов, докладні звіти про експлуатацію, збір даних, аналіз та зберігання для більш ефективного планування ферми.
  • Потужний — електропривод трактора Monarch здатний забезпечити 40 к.с. (30 кВт) безперервної потужності та короткочасну пікову потужність до 70 к.с. (55 кВт) при невеликих розмірах для багатоцільового використання.

 


«Як фермер в четвертому коліні, я на власні очі бачив небезпеку, яку фермерське господарство несе не лише робітникам, а й навколишньому середовищу», — каже Карло Мондаві, керівник фермерського напрямку компанії Monarch Tractor. «Стійке майбутнє через усунення шкідливих викидів, зменшення потреби в гербіцидах та захист працівників від небезпеки завдяки відмови від керування трактором людиною».

«Застосування стійких методів ведення фермерського господарства є основним для цінностей нашої сім'ї та компанії», — сказала Алі Венте, директор з маркетингу Wente Vineyards. «Ми раді співпрацювати з Monarch Tractor для подальшого зменшення вуглецевого сліду в 2021 році, додавши два нових Monarch Tractors до нашого тракторного парку на виноградних плантаціях. Ми з нетерпінням чекаємо на те, як Monarch може продовжувати допомагати нам створювати більш стійке майбутнє, а також ефективне та безпечне середовище для нашої команди».  

Monarch Tractor отримав визнання критиків за свої інновації. Компанія отримала нагороду «Трактор року 2020» в рейтингу AgTech Breakthrough Awards, була визнана однією з 10 найкращих новинок World Ag Expo та визнана у рейтингу «Найкращі ідеї, що змінюють світ: Північна Америка, енергетика та їжа».

«Автономні функції Monarch Tractor переходять від просто ідеї екологічної стійкості до дійсно більш високої продуктивності», — сказав Джим Гофманн, власник Hopville Farms. «На фермі є багато речей, які потрібно робити», які ви хотіли б бачити автономними і не долучати людей до того, щоб вони робили це… цей трактор зможе зробити це більш ефективно".

Початкова ціна трактора Monarch становить 50 000 доларів США, і його вже зараз можна забронювати із заставою в 500 доларів. Доставка замовникам почнеться восени 2021 року.

Про Monarch Tractor: Monarch Tractor працює над використанням технологій 21 століття для розширення можливостей фермерів, дозволяючи вигідне впровадження стійких та органічних практик. Тракторна платформа Monarch поєднує механізацію, автоматизацію та аналіз даних для покращення існуючих операцій фермерів, зменшення нестачі робочої сили та максимізації врожайності. Джерело   

Назад в блог Следующая запись