• Главная
  • Блог
  • В Києві з 18 до 20 лютого проходить виставкова подія “АгроВесна 2020”

В Києві з 18 до 20 лютого проходить виставкова подія “АгроВесна 2020”

19.02.2020
В Києві з 18 до 20 лютого проходить виставкова подія “АгроВесна 2020”

В Києві з 18 до 20 лютого проходить виставкова подія “АгроВесна 2020”

З 18 до 20 лютого у столичному Міжнародному Виставковому Центрі проходить головна виставкова подія агросектору України – “АгроВесна 2020”, яка об’єднує 3 важливі міжнародні виставки: “Зернові технології”, Agro Animal Show та “Фрукти. Овочі. Логістика”. Цей маштабний захід щорічно збирає довкола себе провідних фахівців та експертів у галузях зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі.

В цьому році “АгроВесна 2020” відзначає ювілей масштабних виставок, яким виповнюється 10 років.

Ювілейні виставки”Зернові технології 2020”, Agro Animal Show 2020 та “Фрукти. Овочі. Логістика 2020”: що буде?

“Зернові технології 2020” – в рамках 10 міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві представлені новинки обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловостей. А також насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.

Традиційно відбувається масштабний “Зерновий Індустріальний Форум 2020” – цей спеціалізований захід консолідує на одному майданчику головних учасників зернового ринку України для вирішення важливих питань галузі. У форумі приймуть участь виробники зерна, представники елеваторного, складського господарств, транспортної логістики, портових терміналів та зернотрейдери.

Серед учасників виставки: AGI, Buhler, Akyurek Technology, Bonfanti, GSU, KMZ, Riela-Ukraine, SYMAGA S. A, Warrior MFG, Агромонтажбуд, Деметра, Елеваторні системи, Завод елеваторного обладнання (ГК “Зернова столиця”), Зернові комплекси та системи, Інтек Групп, Максейф, Обіал, Оліс, Пента Груп, Сокол, ХЗЗО, Югелеватор та інші.

Agro Animal Show 2020 – на 10 міжнародній виставці ефективного тваринництва та птахівництва представлені останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, обладнання для утримання тварин та птиці, технології гноєвидалення та утилізації відходів.

В рамках виставки відбувається унікальний захід Agro Animal IT Forum. Digital-розробки в управлінні фермами та інновації в годівлі, де будуть презентовані найновіші рішення в галузі годівлі та діджітал-розробки в управлінні фермами від провідних українських та міжнародних експертів.

Конференція “Ефективне птахівництво” об’єднала провідних вітчизняних та зарубіжних виробників продукції птахівництва, виробників обладнання та кормів. Також в рамках Agro Animal Show пройде семінар “Ефективне свинарство”.

Серед учасників виставки: Big Dutchman, Biochem, Bioret Agri, DeLaval, Eko Mit, Feed Formula, GEA, Hog Slat, Monada, PIC, Vitalac, Poultec, Schauer, Shaumann, Kormil, Texha, Wesstron, Woodhoff, Агро Форвард України, Агромакс Груп, АгроПлюсІнвест, Ензим, Мікрон Агро, Логістик Групп, Прогресивні аграрні технології, ЧК Альтернатива, Фрайт та інші.

АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020

Фрукти. Овочі. Логістика 2020 – на 10 міжнародній виставці промислового овочівництва, садівництва та виноградарства на відвідувачів чекає спілкування з виробниками садивного матеріалу плодових та ягідних культур, обладнання для переробки та зберігання плодоовочевої продукції, пакувальних матеріалів, спеціалізованої техніки та систем захисту промислових садів.

В рамках виставки відбудеться конференція “10 кроків до успіху. 10 перспективних плодоовочевих культур”, де будуть представлені перспективні нішеві культури та проблематика їх вирощування в умовах зміни клімату в Україні. Також пройде з’їзд та підведення підсумків року членами Асоціації “УКРСАДПРОМ”.

Серед учасників виставки: Grimme Landmaschinenfabrik, HZPC, Incools Engineering, Kronen GmbH, Адена – Агро, АПК-Груп, Барський Сад, Голланд Плант, Kліома Cервіс, Корпорація Промстан, Машзавод “Техніка”, Новоферт, Ром-Укр Трейд Сервіс, Системи модернізації cкладів, Тирас, Українська овочева компанія, Український Аграрний Ресурс, Українські Гумати, Укрсадпром, Фруктовий Сад АТ, Фрутек та інші.

АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020
АгроВесна 2020

Запрошуємо на головну виставкову подію нового аграрного сезону! Міжнародна подія “АгроВесна 2020” – уособлення весни та нового аграрного сезону! Це безперечно дуже важлива і неординарна подія, відвідати яку варто. Учасники й організатори готують неймовірну програму, яскраві стенди та неперевершену атмосферу!

Традиційно в рамках “АгроВесни 2020” відбудеться: День Франції в Україні, Голландсько-український агробізнес-форум Digital Agriculture, Британсько-український агробізнес-форум та багато інших унікальних бізнес-івентів.

Також на АгроВесні 2020 показані цікаві автомобілі і спецтехніка для фермерських господарств і будівельних організацій.


Слідкуйте за перебігом підготовки до мега-події “АгроВесна 2020”!

FB сторінка “АгроВесна”

Офіційні сайти виставок:

www.grainexpo.com.ua

www.animal-show.kiev.ua

www.freshexpo.kiev.ua